Osobní nástroje
Nacházíte se zde: Úvod Služby Vedení evidencí Evidence ONLINE Zachování výhod externího vztahu

Zachování výhod externího vztahu

ONLINE forma evidencí je křížencem mezi interním a externím zpracováním evidence. Může tak zachovat výhody externí formy.

Snížené riziko

Pokuty a penále, které by vznikly naší chybou, Vám uhradíme. Proti takovým rizikům jsme pojištěni.

Úspora na mzdových nákladech vlastních zaměstnanců

Průměrná hrubá mzda účetní na hlavní pracovní poměr se pohybuje kolem 15 000 - 30 000 Kč. My, jako externí účetní firma můžeme Vám nabídnout výrazně nižší cenu. A to není všechno. Poskytneme Vám i bonus za doporučení našich služeb, tzn. když naše externí služby doporučíte svým rodinným příslušníkům, obchodním partnerům, známým apod. Případný získaný bonus budete mít podložen dodatkem písemnou formou k Vaší smlouvě s námi.

Úspora za školení vlastních zaměstnanců

Pravidelně se účastníme různých školení, které jsou časově i finančně náročné. Nám se vložené investice a čas vratí. Ale co Vám?

Úspora za software, hardware, vybavení kanceláří apod.

Vlastníme legální licence ekonomických systémů od solidních softwarových firem, které pružně reagují na legislativní změny a proto máme vždy aktuální ekonomické systémy. Naše hardwarové vybavení jsou spolehlivé a vykonné počítače, které používáme k samotné práci a pravidelné denní zálohy jsou samozřejmostí. V případě hardwarové havárie jsme ve většině případech schopni okamžitě reagovat. Ročně ušetříte desítky tisíc korun na provozních režiích, když se obratíte na externí účetní firmu.

Máte možnost kdykoliv s námi vypovědět smlouvu bez udaní důvodu

Můžete s námi podepsat smlouvu na dobu určitou, neurčitou anebo ji v měsíčních intervalech obnovovat. V případě, že se rozhodnete s námi podepsat smlouvu na dobu neurčitou a v průběhu jejího trvání se vyskytne důvod směřující k ukončení této smlouvy, můžete tak učinit ústně nebo písemně bez udání důvodu nejlépe v předstihu jednoho měsíce. Všem našim klientům vždy radíme, aby si smlouvu v měsíčních intervalech v případě spokojenosti obnovovali a časem ji podepsali na dobu neurčitou, ale záleží pouze na Vás, pro kterou variantu se rozhodnete.

Zajištění kvality

Nemusíte se starat o vzdělání vašich účetních, sledovat neustálé změny v právních předpisech, atd.
Díky specializaci jsme schopni dosáhnout vyšší kvality a potřebné odborné úrovně.

Další výhody

Díky našemu servisu Vám připomeneme blížící se termíny splatnosti daní, jejich záloh, pojistného na zdravotní a sociální zabezpečení, závažné změny v legislativě, vyhláškách, změny sazeb daně, minimálních záloh na zdravotní a sociální pojištění...

Dohlédneme na správnost Vašich dokladů.

Můžete těžit z výhody propojení účetních služeb s daňovým poradenstvím (spolupracuji s daňovým poradcem) a tak optimalizovat své daně.

Lze využít vlastností robusních informačních systémů oproti těm, které máte možnost používat či výhod informačních systémů obecně, pokud zákazník nemá k dispozici žádný.

Zachování této formy evidence v subjektech, kde je tato forma z principu nutná (virtuální firmy)

Akce dokumentů
Účastníme se projektu Aktivní angličtina formou videokonference a ve virtuální realitě CZ.1.07/3.2.10/04.0016.
Investice do rozvoje vzdělávání
Vedení účetnictví, daně © 2008-2020 Open-IT cz, s.r.o.